• 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail

Kancelářské židle a křesla zajistí pohodlné sezení

Kancelářské židle a křesla zajistí pohodlné sezení

8. 2. 2013, 13:53

Každý administrativní pracovník přivítá, pokud jeho kancelářská židle či křeslo jsou pohodlné a zajistí jeho zádům pevnou oporu. Vždyť u počítače či jiné kancelářské práce stráví skoro celou pracovní dobu, dokonce i doma.

Vybírejte kancelářské židle a křesla pečlivě

S výběrem kancelářské židle nebo křesla nespěchejte. Pečlivě vybírejte tento kus nábytku, protože má přímý vliv na vaše zdraví. Záda je potřeba dobře chránit před špatným sezením, nastydnutím. Ideálním kusem nábytku pro tyto účely jsou zdravotní židle. Pokud nastane akce výprodej kancelářských židlí, neváhejte. Za dobrou cenu se dá pořídit kvalitní sezení

Ideální pro vaše záda jsou zdravotní kancelářské židle a křesla

Anatomicky tvarovaná tuhá opěra zad, pohodlný sedák, opěrka hlavy a područky jsou nejdůležitější komponenty kancelářského křesla či židle. Málokdo si uvědomí, že 70 % pracovní doby strávíte sezením u svého kancelářského stolu a počítače. A jít domů s bolavými zády není jistě žádná příjemná událost. Ideální je navštívit prodejnu s kancelářským nábytkem. Tam si poté vybrat kancelářské křeslo nebo židli podle své postavy a váhy. Pečlivě si vyzkoušet všechna nastavení křesla. Výšku, sklon opěradla a jeho tuhost, možnost manipulace s opěrkami hlavy a područkami.

Potahový materiál křesla či kancelářské židle je důležité nepodcenit

Levné kancelářské židle č i křesla mají potah z koženky či pevné látky. Je potřeba pečlivě zvážit dobu sezení, nepřežitou, na kancelářské židli či křesle. Koženka je totiž nepropustný materiál, látkový potah se zase může odřít a vlhnout. Delší sezení se pak může projevit zvlhnutím oděvu, což je velmi nepříjemné z estetického ale i zdravotního hlediska. Dražší křesla či židle mají mít potah kožený, ale nejlepší je dobrý propustný materiál. Přirozenou cestou vstřebá tělesné teplo, takže nedochází k zapocení a můžete tudíž v klidu a pohodlí sedět delší dobu na židli nebo křesle. Také údržba potahu je velmi důležitá, jednou za pár dnů je dobré vyčistit potah doporučeným prostředkem na křesla.
Zobrazení: 154885 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1

Nejkomentovanější články
Článek: Jaký by měl být kancelářský nábytek? Počet komentářu: 5
Článek: Jaký materiál zvolit na kancelářskou židli? Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně Počet komentářu: 1
Článek: Kancelářské židle a křesla zajistí pohodlné sezení Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Jaký by měl být kancelářský nábytek? Datum posledního komentáře: 2.8.2018
Článek: Jaký materiál zvolit na kancelářskou židli? Datum posledního komentáře: 20.2.2018
Článek: Vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 23.3.2018
Článek: Kancelářské židle a křesla zajistí pohodlné sezení Datum posledního komentáře: 28.7.2015