• 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail

Kancelářský nábytek

Kancelářské židle

14. 12. 2011, 11:26

Kancelářské židle jsou určeny k celodennímu sezení. Většina kancelářských židlí je vybavena ergonomickými sedáky a opěradly, které zpříjemňují sezení. Pro celodenní sezení jsou vhodné kancelářské židle se synchronní mechanikou.

Správné kancelářské židle

V dnešní hektické době se prosedí na kancelářských židlích většina pracovní doby. Výběr správné a pohodlné židle je velice složitý úkol. Vhodné kancelářské židle mají respektovat anatomii těla. Celodenní sezení na kancelářských židlích má být co nejpohodlnější. Zdravé sezení předchází celé řadě nepříjemných zdravotních v budoucnu. Kancelářské židle mají být tedy zdravé sezení.

Správné kancelářské židle

Správné a zdravé kancelářské židle mají podporovat dynamický způsob sezení. Vhodná kancelářská židle umožňuje neustálý pohyb a tím dochází ke snížení statického zatížení těla a eliminaci strnutí. Synchronní sedací mechanismus židle umožňuje dynamické sezení. Při dynamickém sezení se tělo bezděky namáhá. Zdravá kancelářská židle umožňuje libovolné nastavení většiny prvků.

Nadstandardní kancelářská židle

Kvalitní kancelářské židle mají 5 ti polohový synchronní polohový mechanismus s možností nastavení síly protitlaku opěráku podle hmotnosti uživatele. Nastavitelná hloubka sezení a nastavitelná opora bederní páteře jsou základem sezení na dobré kancelářské židli. Opěrák výškově nastavitelný a područky stavitelné podle výšky a do stran. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěrák patří ke každé dobré kancelářské židli a ke všem kancelářským židlím.

Profesionální kancelářské židle

Profesionální, mimořádné pohodlné kancelářské židle jsou vyrobeny z kůže. Pneumatické nastavení výšky kancelářské židle a sklon zádové opěrky. Dále funkce kolébky podle tělesné hmotnosti.

Kancelářské židle se zdravým sezením

Speciální kancelářské židle se zdravým sezením příznivě ovlivňují držení těla podobně jako na rehabilitačním míči. Tento druh kancelářských židlí je uznáván jako zdravotní pomůcka.

Vhodné kancelářské židle něco pro své zdraví

Kancelářské židle mají být skutečně zdravé a pohodlné sezení. Udělat něco pro své zdraví znamená trávit většinu pracovní doby na pracovišti ve zdravých a pohodlných kancelářských židlích.
Zobrazení: 175845 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Jaký by měl být kancelářský nábytek? Počet komentářu: 5
Článek: Jaký materiál zvolit na kancelářskou židli? Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně Počet komentářu: 1
Článek: Kancelářské židle a křesla zajistí pohodlné sezení Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Jaký by měl být kancelářský nábytek? Datum posledního komentáře: 2.8.2018
Článek: Jaký materiál zvolit na kancelářskou židli? Datum posledního komentáře: 20.2.2018
Článek: Vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 23.3.2018
Článek: Kancelářské židle a křesla zajistí pohodlné sezení Datum posledního komentáře: 28.7.2015