• 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

14. 12. 2011, 11:31

Všichni si jistě velice dobře pamatujeme kancelářský nábytek který nebyl ani funkční ani vzhledově líbivý a ani praktický.

Futuristický a luxusní i takový může být

Byl to jednoduše kus dřeva od kterého jste vstávali s bolavými zády a nemohla za to jen židle ale především fakt, že stůl byl příliš nízký či příliš vysoký, zkrátka absolutně nevyhovující. V dnešní době toto trápení ve většině případů bezezbytku odpadá. Navíc nastupují na scénu moderní a luxusní prvky…

Jak už bylo zmíněno v úvodu, dříve se bral kancelářský nábytek pouze jako nutnost, bez které není možné pracovat a podle toho se k němu také přistupovalo. Pracovní stůl nebyl ničím jiným než pouhou dřevěnou deskou opatřenou v tom lepším případě postranními zásuvkami. Pokud jste byli příliš vysocí, museli jste se celý den hrbit, pokud jste byli naopak příliš nízcí, na stůl jste v podstatě neviděli. V dnešní době, kdy se klade velký důraz nejen na pracovní prostředí ale především na kancelářský nábytek jsou tyto případy už jen nepříjemnou vzpomínkou.V dnešní době musí být kancelářský nábytek nejen funkční ale především musí splňovat ty nejvyšší nároky na pohodlí a design. Zkrátka není nábytek jako nábytek.Pokud přemýšlíte vybavit kancelářským nábytkem svou domácí kancelář nebo rovnou celý svůj podnik, neváhejte a navštivte prodejnu kancelářského nábytku Arform s.r.o. Společnost má nejen dlouhou tradici na Českém trhu ale především dlouholeté zkušenosti především v oblasti kancelářského nábytku a vybavováním firem nejen nábytkem ale také širokým spektrem doplňků. Má za sebou množství realizovaných zakázek a nejlepší reference od předních firem a institucí. Toto renomé si vydobila především širokou škálou produktů od standardního kancelářského nábytku, designového kancelářského nábytku splňujícího ty nejvyšší nároky přes kancelářské židle až po doplňky kanceláří jakožto celků.Pokud hodláte nábytkem osadit svou domácí pracovnu, neměl by Vám ze zřetele uniknout designový nábytek firmy Arform s.r.o. který je vyloženým skvostem a uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Modelové řady skryté pod designován nábytkem kombinují především luxus, eleganci, harmonii tvarů a reprezentaci. Práce v takovémto prostředí pro Vás bude pokaždé zážitkem.


Například sestava Life je zcela exkluzivní nábytková řada která v spojuje řadu jinak na první pohled nespolečných prvků jako je hliník, kůže, sklo či ušlechtilé dřevo. Tato sestava je nejen velice luxusní ale zároveň také futuristická a nápaditá a to především svým celkovým pojetím a neotřelým designem.


Přijďte se informovat o tomto a dalších modelech do prodejny Arform s.r.o.

Zobrazení: 175220 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Jaký by měl být kancelářský nábytek? Počet komentářu: 5
Článek: Jaký materiál zvolit na kancelářskou židli? Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně Počet komentářu: 1
Článek: Kancelářské židle a křesla zajistí pohodlné sezení Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Jaký by měl být kancelářský nábytek? Datum posledního komentáře: 2.8.2018
Článek: Jaký materiál zvolit na kancelářskou židli? Datum posledního komentáře: 20.2.2018
Článek: Vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 23.3.2018
Článek: Kancelářské židle a křesla zajistí pohodlné sezení Datum posledního komentáře: 28.7.2015