• 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

13. 12. 2011, 16:25

Vestavěné skříně nejsou jen nábytkem. Jsou především inteligentním řešením do malých místností, kde je kladen důraz především na prostor.

Vestavěné skříně - hodí se nejen do předsíní a ložnic

Ideálním příkladem uplatnění pro vestavěné skříně jsou například garsoniéry či byty s menší metráží. Vestavěné skříně ale najdou své uplatnění i jinde, jako příklad můžou sloužit třeba malé domácí spíže či kumbály.

Vestavěné skříně rozhodně nejsou na trhu žádnou novinkou a firmy které je dodávají se rozhodně nemohou považovat za nováčky v oboru. Vestavěné skříně už mají svoji historii a lze konstatovat, že se jedná o historii úspěšnou a nápaditou. Pokud se řekne vestavěná skříň, každému je hned jasné, o co se přesně jedná. Proč je systém čehokoli vestavěného tak úspěšný a při výběru nejvíce preferovaný? Vestavěné jsou nejen skříně ale také například sporáky, myčky, pračky a další spotřebiče. Cokoli vestavěné je tolik úspěšné z jednoho prostého důvodu. Zabere to málo místa. Logicky. Ne každý dnes disponuje prostorem který by se dal přirovnat ke skladovým halám a právě úspora místa je tím nejdůležitějším pokud jste majiteli garsoniéry, či menšího bytu. Právě v malých bytech je naprosto nemyslitelné mít jiné spotřebiče než vestavěné například do kuchyňské linky a stejné je to i s nábytkem a především s nábytkem sloužícím pro ukládání věcí. Pokud by jste měli mít v bytě malých rozměrů jednu velkou šatní skříň, bylo by to asi to jediné, co by jste měli protože nic víc by se Vám do Vašeho pokoje zkrátka a dobře nevešlo.

Vestavěné skříně kladou důraz především na prostor a jsou koncipovány tak, aby z malého prostoru zabírali co nejmenší díl. Je to velice chytré řešení které svým provedením má co nabídnout i pokud jde o vzhled nebo o vnitřní vybavení vestavěných skříní. Kromě toho, že vestavěné skříně nabízí řešení, jak se vypořádat se spoustou věcí a malým prostorem pro jejich uložení, mají také prvek vzhledový, respektive designový.

Pokud jsou vestavěné skříně umístěny například ve Vaší předsíni, jistě Vás ihned napadne několik řešení která budou nejen přínosná ale i nápaditá. Například osadit venkovní stěny skříní zrcadly nebo využít jejich vnitřní prostor rozčleněním na několik částí které ještě posílí účelnost skříní a navíc umožní mít vše pečlivě a přehledně poskládáno a seřazeno.

Zobrazení: 159886 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1

Nejkomentovanější články
Článek: Jaký by měl být kancelářský nábytek? Počet komentářu: 5
Článek: Jaký materiál zvolit na kancelářskou židli? Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně Počet komentářu: 1
Článek: Kancelářské židle a křesla zajistí pohodlné sezení Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Jaký by měl být kancelářský nábytek? Datum posledního komentáře: 2.8.2018
Článek: Jaký materiál zvolit na kancelářskou židli? Datum posledního komentáře: 20.2.2018
Článek: Vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 23.3.2018
Článek: Kancelářské židle a křesla zajistí pohodlné sezení Datum posledního komentáře: 28.7.2015